Elektromontáže Stavby s.r.o. - stavební a zemní práce, elektromontáže a elektroinstalace, veřejné osvětlení, hromosvody, doprava, stavební a projektová dokumentace, revize - Slaný

Elektromontáže Stavby s.r.o. - stavební, zemní a střešní práce, výstavba budov, elektroinstalace, veřejné osvětlení, hromosvody, plynové kotle, revize, doprava

logo - Elektromontáže Stavby s.r.o. - stavební a zemní práce, elektromontáže a elektroinstalace, veřejné osvětlení, hromosvody, doprava, stavební a projektová dokumentace, revize - Slaný

ÚVOD

>> Představení společnosti
>> ISO 9001:2001
>> Nabídka zaměstnání
>> Kontakty a mapa
>> Všeobecné obch. podmínky
>> Zásady - osobní údaje

STAVEBNÍ PRÁCE

>> Výstavba IS
>> Zemní práce
>> Výstavba budov
>> Rekonstrukce staveb
>> Zateplování fasád
>> Střešní práce

ELEKTROINSTALACE

>> Průmyslové montáže
>> Venkovní rozvody
>> Domovní rozvody
>> Slaboproudé rozvody
>> Hromosvody
>> Veřejné osvětlení

PLYNOVÉ KONDENZAČNÍ KOTLE

>> Prodej a montáž, účinnost
>> Solar system
>> Závěsné kotle
>> Stacionární kotle
>> Dokumentace ke stažení

ZEMNÍ PRÁCE

>> Zakládání staveb
>> Strojní práce
>> Protlaky

DOPRAVA

>> Přeprava nákladů
>> Stavební a výškové stroje

PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE

>> Projektová dokumentace

REVIZE A ZKOUŠKY

>> Revize a zkoušky

Plynové kondenzační kotle


Naše firma prodává, montuje a zajišťuje záruční a pozáruční servis ekologických kondenzačních plynových kotlů firmy Gruppo Imar.

Výrobky a celá technologie Gruppo Imar jsou založené na zcela unikátní technologii odlévání šedé litiny.
Kotle tím získávají značnou odolnost, dlouhou životnost a významnou úsporu nákladů na údržbu (typy spalovacích komor CERAMIC, BIMETAL, PREMINOX).
Výjimečnost značky úsporných plynových kotlů italského výrobce Gruppo Imar potvrzuje několik zásadních argumentů:
  • patří mezi první firmy v Evropě, které začaly používat PREMIX systém spalování pro malé výkony úsporných kotlů a rodinné domky (rok 1988).
  • první použili u kondenzačních kotlů modulační oběhová čerpadla, která optimalizují a zvyšují účinnost a kondenzaci - tím i vlastní úsporu plynu (rok 1999).
  • je jedinou firmou, která může doložit doposud nejvyšší naměřenou účinnost při spalování zemního plynu, a to 110,4% .
  • jediní garantují kondenzační provoz při ohřevu pitné vody (označení CRK).
  • díky originální konstrukci kotle zajistí kondenzační provoz v otopných systémech při vysokých teplotách až 70°C (systém řízení CRK).

... rychlý kontakt - +420 602 238 208 ...


Kondenzační plynové kotle - nejmodernější výrobky s maximální účinností (až 110,4 %).
Kondenzační plynové kotle jsou určené pro vytápění a ohřev vody. Všechny kondenzační plynové kotle mají nucený odtah spalin.
Princip využití kondenzačního tepla
V případě konvenčního způsobu vytápění uniká část tepla obsaženého ve spalinách bez užitku do atmosféry a odnáší s sebou až 11 % nevyužité energie. U plynových kondenzačních kotlů jsou spaliny, obsahující množství horké vodní páry a energie, maximálně využívány. Horké spaliny s vodní párou prochází speciálně upraveným tepelným výměníkem, ve kterém předávají za příslušných podmínek teplo otopné vodě a tím se spaliny a pára ochlazují.
Kondenzační plynové kotle mají velmi vysokou účinnost
Nejvíce energie - kondenzačního tepla, lze získat při takovém ochlazení, kdy vodní pára obsažená ve spalinách zkondenzuje.
Teplota zpětné otopné vody vracející se do speciálního výměníku kondenzačního kotle, aby došlo ke kondenzaci, musí být chladnější, než je tzv. rosný bod vodních par obsažených ve spalinách, tzn. cca pod 55°C.
Toho je ideálně docíleno právě u zmiňovaných nízkoteplotních systémů. Při součtu takto získané energie, tzv. kondenzačního tepla a výhřevnosti zemního plynu, je za optimálních podmínek dosažena provozní účinnost až 110,4 % a v porovnání s klasickými plynovými kotli mají tak kondenzační plynové kotle přibližně až o 15 % nižší spotřebu paliva.

Elektromontáže Stavby s.r.o. - stavební a zemní práce, elektromontáže a elektroinstalace, veřejné osvětlení, hromosvody, doprava, stavební a projektová dokumentace, revize - Slaný

www.el-mont-slany.cz
Kontakty na firmu:

Elektromontáže Stavby s.r.o.
Slaný, Smečenská 1009, 274 01

tel: +420 312 524 186
fax: +420 312 522 289

mob: +420 602 138 872

E-mail: info@el-mont-slany.cz
Elektromontáže Stavby s.r.o. - stavební a zemní práce, elektromontáže a elektroinstalace, veřejné osvětlení, hromosvody, doprava, stavební a projektová dokumentace, revize - Slaný
Kontaktní formulář
Zašlete nám své jméno a telefon, operátor Vás bude kontaktovat.

 
© 2018 Elektromontáže Stavby s.r.o. - stavební a zemní práce, elektromontáže a elektroinstalace, veřejné osvětlení, hromosvody, plynové kotle, revize, doprava